niedziela, 28 lutego 2010

Dla Meriam

Nie dość, że ma niesamowicie piękne imię, to jeszcze ma niesamowity talent. Podziwiam ją od dawna i jest jedną z moich największych inspiracji, wszystko co u niej oglądam, a w szczególności albumy, to jakby inny świat, dotknięcie czarodziejskiej różdżki, magiczne, zaklęte, zaczarowane w papierze zdjęcia, emocje, ulotne chwile. Bajka, magia i... słów brak.

Jest niesamowita i niepowtarzalna. I wprost nie mogę uwierzyć, że już wkrótce będę posiadaczką albumu, który Meriam zrobiła dla mnie - chyba umrę ze szczęścia :D Zorganizowałyśmy bowiem między sobą wymianę - oczywiście miałam lekki zgryz, czy to, co zrobię w ogóle jej się spodoba i takie tam - dylematy. Wśród garstki drobiazgów i prezentów wysłałam specjalnie dla niej przygotowany notes. Wszystko już kilkanaście dni temu dotarło na miejsce i co najważniejsze bardzo jej się spodobało. A teraz ja cała w skowronkach oczekuje mojego albumu. Nie omieszkam się wam pochwalić.

PS. Nooooo musiałam wam napisać :P

9 komentarzy:

 1. Przepiękny jest.
  Echhh, u Ciebie nawet upaćkana gaza wygląda dostojnie :-)
  Ja tak nie potrafię...
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny! Strasznie zazdroszczę, tylko nie wiem, czy bardziej Tobie czy Meriam??? Nie mogę się zdecydować! Ahhhh i ta ważka... Kocham ważki!

  OdpowiedzUsuń
 3. i ja ją od dawna podziwiam.
  więc wzdycham zazdrośnie - zresztą zgadzając się z Martyną. :)

  fantastyczna wymiana dwóch utalentowanych postaci!

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam po wyróżnienia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny notes!!! ciekawa jestem prezentu dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny notes, nie dziwię sie, że się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wcale się nie dziwię, że podobało jej się to, co zrobiłaś:) Z niecierpliwością oczekuję na Twój prezent, którego z góry zazdraszczam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. ach te ważki .......... w każdej twojej oprawie prezentują się wyśmienicie !!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz.