poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Motylowe rękoczyny


Przyjmijcie zaproszenie i weźcie udział w kolejnych rękoczynach Art -piaskownicy.

***

Te rękoczyny będą o motylach, w których symbolicznie zaklęte zostały dusze ofiar Holocaustu.
W ten sposób chcemy się przyłączyć do "Projektu Motyl" realizowanego przez Muzeum Holocaustu w Houston, które do czerwca 2012 roku organizuje zbiórkę ręcznie wykonanych motyli. Półtora miliona motyli, które Muzeum planuje uzbierać, ma symbolizować najmłodsze ofiary Holocaustu. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie.

Za pośrednictwem wyzwania chcemy was zachęcić do tego, abyście się do akcji przyłączyły i wysłały również własnoręcznie wykonane prace. Uwaga: w naszych rękoczynach możecie zaprezentować wszystkie motyle, niezależnie od tego czy stworzyliście je zgodnie z wytycznymi "Projektu Motyl" ( 0 czym piszemy poniżej) oraz tego czy planujecie je wysłać do Muzeum.

Kilka słów o zasadach ""Projektu Motyl":

Motyle nie mogą mierzyć więcej niż 20 na 25 cm, powinny być raczej płaskie, nie powinno się używać brokatu ani produktów spożywczych do ozdabiania motyli (produkty zbożowe, cukier, makaron). Gotowe motyle można wysyłać na adres muzeum* do 30 czerwca 2012 roku, podając swoję imię i nazwisko, adres, e-mail, całkowitą liczbę wysłanych motyli, nazwę organizacji (w przypadku grup zorganizowanych).

Adres*:
Holocaust Museum Houston
Butterfly Project
Education Department
5401 Caroline St.
Houston, TX 77004, USA

Zachęcamy was do przyłączenia się do projektu oraz wzięcia udziału w naszych rękoczynach. Na wasze prace czekamy do 8 września. Naszem motyle możecie zobaczyć TU.

A to moja praca:

1 komentarz:

Dziękuję za twój komentarz.