Strony

środa, 27 marca 2024

Album komunijny - osobisty pamiętnik

Chciałam Wam dziś zaprezentować komunijny komplet, składający się z albumu komunijnego zapakowanego w pudełko oraz dopasowanej kartki. To wyjątkowy ręcznie robiony prezent do podarowania z okazji Komunii Świętej.

Mój album wykonałam na bazie formatu 15x15 cm, składającej się z kilkunastu kart. Każda z nich daje możliwość zapisania wyjątkowych momentów z tego dnia - czy to w postaci tekstu czy zdjęć.

Album komunijny i kartka powstały z kolekcji Art of Alchemy - First Holy Communion. Całości dopełniają tekturowe elementy z Tekturkowo.

 

Twoje wspomnienia, twoja opowieść

Album ma wiele możliwości samodzielnej personalizacji, dając możliwość kreatywnej zabawy dla dziecka, ale również rodziców. Może być okazją do spędzenia wspólnego czasu i stworzenia pamiątki na całe życie. Album komunijny to nie tylko pamiątka na teraz, ale także skarb, do którego można wracać przez lata.

W jaki sposób możesz wypełnić takie karty:

- dodając własne wpisy, zapiski, wspomnienia,

- dając do wypełnienia gościom czy koleżankom/kolegom (na pamiątkowe wpisy),

- przyklejając wywołane zdjęcia - zalecany format do wywołania to 10 x 15 cm, z tym że na jednym formacie wywołaj dwa zdjęcia (bez problemu poprosisz o to fotografa). Po wycięciu otrzymasz z formatu dwa zdjęcia do wklejenia.

- możesz również powklejać kolaże zdjęć i inne pamiątki, jak np. suszony kwiatek z komunijnego bukietu.  


Odkryj piękno ręcznej pracy

Staram się, aby album był odzwierciedleniem indywidualnych preferencji i charakteru dziecka, dlatego w albumiku powklejałam tekturki z dinozaurami. Bartosz bardzo je lubi.

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem takiego albumu serdecznie zapraszam do kontaktu. Nie ma dla mnie większej radości niż możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego dla Ciebie lub Twoich bliskich.

Napisz do mnie - rosalia@gazeta.pl

Zapraszam również do obejrzenia filmiku pokazującego cały album. 


1 komentarz:

  1. Piękny album stworzyłaś :) Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego !
    I bardzoooo dziękuję za odwiedziny na moim zakurzonym blogu.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz.