wtorek, 6 stycznia 2015

Na dobry początek roku, czerwcowe wspomnieniaCzas, czas, czas... Towar chyba dziś najbardziej deficytowy. Ale gdy już go mam, nie umiem go na 100 % wykorzystać, przecieka mi przez palce. Też tak macie?

Kolejny rok zamknięty. Nie lubię podsumowywać, robić zestawień i dalekosiężnych planów. Nie bywam konsekwentna w ich realizacji. Zamiast planować, mogę jedynie sobie życzyć. I wam życzyć... Aby ten kolejny rok był lepszy od poprzedniego, abyście w tym całym zgiełku i bieganinie za teraźniejszością potrafiły znaleźć choćby coś małego, co nie pozwoli wam zwariować :)

Łapcie chwile, cieszcie się z drobiazgów - bo to one dają najwięcej radości.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

A na ten dobry początek roku - pierwsza albumowa praca.
Życzę sobie, abym mogła ich w tym roku zaprezentować Wam trochę więcej :)


5 komentarzy:

 1. Ależ oryginalny album! :)
  A z czasem mam tak samo - wydaje mi się, że jak już mam go trochę, to jakoś słabo wypada organizacja i koniec końców niewiele udaje mi się zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki piękny album! No, już dawno nie widziałam czegoś w takim stylu- świeżo, oryginalnie, bez tony sklepowych dodatków. Doskonały jest! A przy okazji przypomniało mi się, że mam gdzieś jeszcze troszkę tych szydełkowych kwiatków od Ciebie, muszę je wykorzystać :)
  Pięknego roku, Rosi, niech Cię pozytywnie zaskoczy :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Oryginalny album, pamiątkowy, wspomnieniowy i jedyny, a to za sprawą Twoich i tylko Twoich wyjątkowych dodatków:) I ja Ci życzę nieustającej weny twórczej na ten cały nowy rok i czasu, czasu dla bliskich i dla siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. i niech tak będzie ... niech ten rok będzie spełnieniem ...

  OdpowiedzUsuń
 5. I certainly agree to some points that you have discussed on this post. I appreciate that you have shared some reliable tips on this review.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz.