poniedziałek, 21 września 2009

Wyróżnienia, weekendowo, winietki

Weekend minął pod znakiem pięknej pogody i weselnego wyjazdu w okolice Wieliczki, gdzie w rodzinnym gronie spędziliśmy bardzo miły weekend :D Były tańce i parkietowe szaleństwa, były pyszności na stole, były rozmowy i rodzinne ploteczki :D Podsumowując - były prawdziwie weselne klimaty... PS. Sprezentowaną Parze Młodej kartkę zaprezentuję w kolejnym poście.

Korzystając z tematyki posta pokażę wam karteczki imienne na stół, wykonane przeze mnie na inną już weselną uroczystość. Muszę przyznać, że to jednak świetny wynalazek, gdy goście nie muszą gonić na salę w poszukiwaniu najlepszego miejsca, czy potem zastanawiać się gdzie usiąść. Karteczki są proste, wykonane z papieru wizytówkowego z fakturą i przyozdobione stemplem - dokładnie takie, jakie już kiedyś pokazywałam na starym blogu.


Przyszedł również czas na przekazanie wyróżnień, które od was otrzymałam i za które jeszcze raz serdecznie dziękuję. Nagrody przekazuję dalej na ręce dwóch jakże inspirujących, a z drugiej strony jakże innych koleżanek Ani z Zielonego Wzgórza oraz Drychy3 komentarze:

  1. Piękne wizytówki !!! Czarująca delikatność !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne wizytówki i faktycznie świetny wynalazek:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz.